RAZZLE&DAZZLE

Make it simple, but significant.

Pomysł na cały projekt narodził się w 2018 roku i od tamtego czasu napędza nasze działanie. W trakcie jego realizacji na naszej drodze pojawiło się mnóstwo cudownych i pomocnych osób, którym bardzo dziękujemy za wszelką pomoc i wiarę w naszą ideę ukierunkowania się na ekskluzywny, odważny kolorem i prosty kształtem design.
Czujemy się zobowiązane aby nadać produktom nasz charakter i ciężko na to pracujemy. Czekamy na to co przed nami ale nie zatrzymując się i dzięki temu będziemy stale rozwijać się w naszej pracy.

Od zawsze miałyśmy poczucie, że musimy stworzyć coś swojego i mamy wrażenie, że każdy proces twórczy, któremu oddawałyśmy się do tego czasu, prowadził nas właśnie do tego momentu.

Zamiast podążać za masową modą ufamy swoim wyborom i tworzymy z oddaniem swoje projekty. Proste w swojej formie a jednocześnie różnorodne wizualnie.
Wśród wyselekcjonowanych przez tkanin znalazły się tkaniny najlepszych francuskich marek: Pierre Frey, Christian Lacroix czy angielskiego domu kreatywnego Designers Guild.

Obecnie pracujemy nad własnymi projektami tkanin jednak naszą bazą zostaną wymienieni projektanci, których tkaniny wpisują się w naszą wizję wzornictwa i jakości. Staramy się tak łączyć tkaniny aby stworzyć produkt niepowtarzalny.

Nasze produkty wykonywane są na indywidualne zamówienie wg bazowych projektów dostępnych w galerii. Każdy produkt jest wykonywany przez nas ręcznie dlatego czas oczekiwania to średnio 21 dni od złożenia zamówienia. Jeśli mają Państwo wizję innych połączeń kolorystycznych tkanin czy potrzebują Państwo produktów o niestandardowych wymiarach to jak najbardziej postaramy się spełnić Państwa oczekiwania.

Jest nam niezmiernie miło pokazać Państwu efekt naszej pracy i oddać w ręce wykonane przez nas produkty. Niech wywołują radość, po to zostały stworzone.
Dziękujemy wszystkim, którzy w nas wierzą, szczególnie naszym rodzicom.

Jeśli chcesz być na bieżąco z wszelkimi przyszłymi zmianami, pamiętaj, aby śledzić nas na Facebooku i Instagramie!